Jaki jest właściwy post 90-tych do ubezpieczenia?

Jeśli chodzi o konieczność i zalety zakupu ubezpieczenia po 90 roku życia, niania podpowiada nam prawidłowe postawy ubezpieczeniowe po 90 roku życia

1. Ubezpieczenie społeczne.

Ważność ubezpieczeń społecznych, nawet jeśli niania nie mówi, nowoczesne post-90s emerytalnych świadomość jest bardzo silna, ubezpieczenia społeczne jako najbardziej podstawowej ochrony medycznej emerytury, należy umieścić na pierwszym miejscu.

Ubezpieczenie społeczne jest opłacane przez firmę po przepracowaniu 90 lat, a po rozpoczęciu własnej działalności gospodarczej trzeba je opłacać samemu, przy elastycznych metodach płatności.

2. komercyjne ubezpieczenie medyczne.

Komercyjne ubezpieczenie medyczne jest dobrym partnerem ubezpieczeń społecznych, może wyczyścić wiele katalogów ubezpieczeń społecznych poza zakresem kosztów leczenia, roczna składka ubezpieczeniowa nie jest wysoka.

W końcu chiński rząd powiedział: "Zdrowie to 1, reszta to 0".

3. niebezpieczeństwo jest duże.

Ubezpieczenie od chorób krytycznych jest prawdopodobnie najdroższym rodzajem ubezpieczenia w porównaniu z innymi rodzajami ubezpieczeń.

Powodem, dla którego jest ono drogie jest to, że jest to ubezpieczenie typu płatniczego, które może skutecznie zrekompensować ubezpieczonemu utratę dochodów w przypadku zachorowania na chorobę krytyczną.

Ubezpieczenie na wypadek poważnej choroby może być wykorzystane nie tylko na leczenie, ale również na przyszłe wydatki związane z rehabilitacją, lepsze warunki do powrotu do zdrowia oraz na wyjazdy w celach relaksacyjnych.

4. Niebezpieczeństwa związane z wypadkami 保險儲蓄.

Niespodziewane zagrożenia to wysoce lewarowane rodzaje zagrożeń, których koszt wynosi od kilkudziesięciu do kilkuset dolarów rocznie i miliony dolarów w składkach ubezpieczeniowych.

Ubezpieczenie wypadkowe i ubezpieczenie od chorób krytycznych są ubezpieczeniami płatnymi (z wyjątkiem wypadkowego ubezpieczenia medycznego), w przypadku zwykłej presji pracy, często nadgodzin po 90 wyborców, nianie zalecają wybór produktów ubezpieczeniowych od wypadków z ochroną przed nagłą śmiercią.

5) Ubezpieczenie na życie.

Ubezpieczenie na życie jest odpowiednie dla ubezpieczenia żywiciela rodziny, w celu ochrony przed śmiercią i całkowitą niezdolnością do pracy.

Wiele osób po 90-tce stało się rodzicami, starszymi i młodszymi filarami, niosącymi ciężar rodziny, kiedy zakup ubezpieczenia na życie jest również odpowiedzialnością i miłością rodziny.

Featured articles:

How to avoid acoustic burnout when the stage lights are fully cut and the transient voltage rises?

Resolving the echo technology of indoor performance sound.

How do I choose a microphone and microphone cable?

Attention should be paid to the technical configuration of theater stage machinery

Conference microphone and microphone technology